IC Pen na Hannover Messe 2018

18 kwietnia 2018

System IC Pen będzie można zobaczyć podczas Hannover Messe na polskim stoisku narodowym, którego gospodarzem jest Polska Agencja Inwestycji i Handlu. Oprócz technologii długopisów cyfrowych, zaprezentujemy również inne narzędzia do digitalizacji, które są zintegrowane z naszą platformą - stylusy oraz ekrany do podpisów typu Wacom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Fujitsu Startup Competition

10 kwietnia 2018

Jako jeden z 6 startupów wzięliśmy udział w Fujitsu Startup Competition podczas konferencji Fujitsu World Tour.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak technologia IC Pen usprawnia obsługę klienta w PKO Bank Polski?

29 marca 2018

Zobaczcie w jaki sposób technologia IC Pen działa w PKO BP - PULS BIZNESU WIDEO.

CZYTAJ WIĘCEJ

Start-up Poznań – czyli jak zdo️być świat

22 marca 2018

Na zaproszenie British Polish Chamber of Commerce, podczas konferencji Start-up Poznań – czyli jak zdo️być świat, wzięliśmy udział w panelu dyskusyjnym „Rozwój i ekspansja start-upu w praktyce: case-studies”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Obserwacja wyborów w Rosji z udziałem IC Pen

18 marca 2018

18 marca odbyły się wybory prezydenckie w Rosji – głosowaniu przyglądali się pracownicy Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie. Swoje obserwacje zapisywali długopisami cyfrowymi IC Pen. Dzięki naszej technologii raport podsumowujący ich uwagi może być opublikowany jeszcze przed ogłoszeniem oficjalnych wyników głosowania.

CZYTAJ WIĘCEJ

PFR: Akceleracja pisana cyfrowym długopisem

16 marca 2018

„Chcieliśmy stworzyć firmę, która będzie robiła coś konkretnego, zmieniała rzeczywistość, optymalizowała świat.” – Rafał Witkowski opowiada jak przekuć pomysł w dobrze rozwijający się start-up. Zachęcamy do lektury: https://www.startup.pfr.pl/pl/case-studies/akceleracja-pisana-cyfrowym-dlugopisem

CZYTAJ WIĘCEJ

Długopisy cyfrowe w gabinetach kosmetologicznych

1 marca 2018

Razem z MedLegalis wdrażamy system IC Pen również w gabinetach kosmetologicznych. Zgody klientów na zabiegi będą podpisywane długopisem cyfrowym w Centrum Mikropigmentacji Naturalny Permanentny.

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Pen na PGE Ventures

28 lutego 2018

Technologię IC Pen zaprezentowaliśmy na konferencji „PGE Ventures- podsumowanie działań i plany na przyszłość”. Dziękujemy za zaproszenie!

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport - Na styku dwóch światów: jak startupy i duże przedsiębiorstwa budują nową polską gospodarkę?

26 lutego 2018

Zachęcamy do przeczytania raportu MIT Enterprise Forum Poland, będącego podsumowaniem programu akceleracyjnego z naszym udziałem.

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Solutions laureatem XIII edycji ARP Innovation Pitch

21 lutego 2018

Jesteśmy jednym z pięciu innowacyjnych projektów, które dzięki Forum XIII edycji ARP Innovation Pitch ma realne szanse wdrożenia w Grupie Azoty PUŁAWY!

CZYTAJ WIĘCEJ

Długopisy cyfrowe w Mazowieckim Centrum Stomatologii

9 lutego 2018

Więcej długopisów cyfrowych w Mazowieckim Centrum Stomatologii! Dotychczas system IC Pen usprawniał proces rejestracji pacjentów – teraz również lekarze w gabinetach będą wypełniać dokumentację medyczną przy pomocy długopisów cyfrowych

CZYTAJ WIĘCEJ

Central European Digital Payments 2017/ ARP Innovation Pitch

20 grudnia 2017

Korzyści płynące z wykorzystania technologii długopisów cyfrowych zostały przedstawione podczas konferencji Central European Digital Payments oraz ARP Innovation Pitch - Warsztatach Innowacyjnych pomysłów dla Grupy Azoty Puławy.

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Pen nominowany w plebiscycie „Soczewki Focusa 2017"

15 grudnia 2017

System IC Pen został nominowany w plebiscycie „Soczewki Focusa 2017” w kategorii „innowacje informatyczne” jako jeden z ciekawszych polskich wynalazków.

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Solutions w TOP 25 programu Bridge to MassChallenge

8 grudnia 2017

IC Solutions jako jeden z 25 startupów zakwalifikował się do pilotażowej edycji programu Bridge to MassChallenge Warsaw.

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Pen na Impact Fintech'17

6-7 grudnia 2017

Prezes IC Solutions - Rafał Witkowski wystąpił w panelu dyskusyjnym opowiadając o naszych doświadczeniach współpracy startupu z korporacją.

CZYTAJ WIĘCEJ

Common Sign 2017

1 grudnia 2017

Podczas konferencji CommonSign 2017 została wygłoszona prelekcja przez prezesa IC Solutions - Rafała Witkowskiego - na temat metody biometrycznego uwierzytelniania dokumentów przy pomocy długopisu cyfrowego IC Pen.

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Pen podczas Kongresu 590

16 - 17 listopada 2017

O wdrożeniu technologii IC Pen w PKO Banku Polskim opowiadaliśmy podczas Kongresu 590 w strefie PKO BP.

CZYTAJ WIĘCEJ

Artykuł o IC Pen we WPROST

7 listopada 2017

W numerze (44) tygodnika WPROST można znaleźć artykuł poświęcony współpracy PKO Bank Polski i IC Solutions - start-upu, biorącego udział w 2. edycji programu MIT Enterprise Forum Poland.

CZYTAJ WIĘCEJ

Efekty współpracy z MIT Enterprise Forum Poland

27 października 2017

Wdrożenie technologii IC Pen w PKO Banku Polskim nabiera rozpędu! O naszej przygodzie z programem akceleracyjnym MIT Enterprise Forum Poland i współpracy z Bankiem opowiada Pani Edyta Tararuj z PKO Bank Polski i Tomasz Kalinowski z IC Solutions.

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Pen jako narzędzie do tworzenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej

19 - 21 października 2017

Jak technologia IC Pen wpisuje się w standardy Elektronicznej Dokumentacji Medycznej pokazujemy podczas Międzynarodowych Targach Medycznych WIHE.

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Solutions w Startupy.tv

11 października 2017

W krótkim wywiadzie Prezes IC Solutions, Rafał Witkowski opowiada o aktualnych sukcesach technologii IC Pen oraz obiecujących planach na przyszłość.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak działają długopisy cyfrowe w PKO BP?

29 września 2017

Jak działa IC Pen w PKO Bank Polski? Zobaczcie!

CZYTAJ WIĘCEJ

Dokumenty w PKO BP podpiszesz IC Penem!

27 września 2017

Długopisem cyfrowym będzie można podpisać m.in. formularze potwierdzenia złożenia lokaty czy dokumenty udzielenia pełnomocnictwa w czterech oddziałach banku — w Grójcu, Łodzi, Poznaniu i Warszawie. Nasza technologia nie tylko zmniejszy zużycie papieru, ale również skróci czas obsługi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Konferencja dla członków Rady Gospodarczej CDU w Ambasadzie RP

20 września 2017

Na zaproszenie Ambasady RP w Berlinie zaprezentowany został system IC Pen podczas konferencji dla członków Rady Gospodarczej CDU. Prezentację wygłosił niemiecki partner IC Solutions - Jan Walle. W spotkaniu udział wzięło ponad 70 członków Rady Gospodarczej CDU Berlin Brandenburg (przedsiębiorstwa z różnych sektorów gospodarki).

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Piknik z Wyobraźnią w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym

2 września 2017

Podczas czwartej edycji Pikniku z Wyobraźnią organizowanego przez Poznański Parka Naukowo-Technologiczny była okazja, aby rozwiązać zagadki i łamigłówki przy pomocy cyfrowego długopisu IC Pen.

CZYTAJ WIĘCEJ

Anoto Global Solutions Roundtable

27 - 28 czerwca 2017

Wybrani partnerzy Anoto zostali zaproszeni na Anoto Global Solutions Roundtable do Seulu – wśród nich także IC Solutions. Wspólnie z producentem długopisów cyfrowych opracowujemy strategię rozwoju produktu oraz plan sprzedaży międzynarodowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spotkanie z Or Klierem - BCG Fintech Control Tower w Boston Consulting Group

9 czerwca 2017

IC Solutions zostało zaproszone jako jeden z 10 fintechowych start-upów do udziału w spotkaniu z Or Klierem (szefem zespołu BCG Fintech Control Tower w Boston Consulting Group).

CZYTAJ WIĘCEJ

Prezentacja w Ministerstwie Cyfryzacji

2 czerwca 2017

Ministerstwo Cyfryzacji rozpoczęło cykl prezentacji i wykładów pod nazwą #MeCenasTechnologii. Tematem spotkania (2 czerwca 2017) była biometria, a zaproszonym prelegentem - Prezes IC Solutions, Rafał Witkowski.

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Pen podczas Impact CEE 2017

31 maja - 1 czerwca 2017

Impact CEE - jedno z ważniejszych wydarzeń Europy Środkowo-Wschodniej w całości poświęcone gospodarce przyszłości. Jedną z prezentowanych technologii przyszłości była technologia oraz system IC Pen.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rafał Witkowski: korzystanie z technologii powinno dziać się samo - wywiad w Polskim Radiu

28 maja 2017

Rafał Witkowski, Prezes IC Solutions w audycji Polskiego Radia "Ludzie Gospodarki" o ciekawej technologii, budowaniu firmy i planach IC Solutions na przyszłość.

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Solutions w finale Best of X

26 maja 2017

IC Solutions w finale Best of X - konkursu skierowanego do Startupów znajdujących się na różnym etapie rozwoju. Oceniające jury to doświadczeni przedsiębiorcy i inwestorzy, którzy przyglądają się pomysłom młodych firm i oceniają ich szanse na sukces.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wizyta Komisji Przemysłu, Badań Naukowych i Energii Parlamentu Europejskiego

22 maja 2017

IC Pen jedną z nowych technologii prezentowanych podczas wizyty Komisji Przemysłu, Badań Naukowych i Energii Parlamentu Europejskiego.

CZYTAJ WIĘCEJ

MedTrends 2017 - IC Pen dla Elektronicznej Dokumentacji Medycznej

17 maja 2017

MedTrends 2017 - IC Pen w służbie zdrowia odpowiedzią na wyzwania EDM. Prezentujemy, dzielimy się doświadczeniem zdobytym we wdrożeniach w szpitalach.

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Pen podczas InfoShare 2017

17-19 maja 2017

Technologia długopisów cyfrowych IC Pen zyskała uznanie podczas jednej z największych konferencji w Europie Środkowo-Wschodniej - InfoShare.

CZYTAJ WIĘCEJ

StartUp Poznań 2017

28 kwietnia 2017

Podczas konferencji StartUp Poznań organizowanej przez Plus Jeden, Rafał Witkowski dzielił się swoim doświadczeniem podczas panelu dyskusyjnego "Najlepiej uczyć się na własnych błędach"

CZYTAJ WIĘCEJ

Demo Day MIT Enterprise Forum Poland

26 kwietnia 2017

IC Solutions na podsumowaniu MIT Enterprise Forum Poland w Campus Warsaw. Zostaliśmy wybrani do wąskiej grupy, która miała prezentacją na scenie głównej. Nagrodą dla najlepszego startupu jest wyjazd do Bostonu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hannover Messe 2017

24-28 kwietnia 2017

IC Solutions było częścią narodowego stoiska Polski podczas HANNOVER MESSE 2017. Targi w Hanowerze w Niemczech to jedna z największych i najważniejszych imprez przemysłowych na świecie. Wystawa innowacyjnych produktów i usług dla przemysłu przyciąga co roku tysiące odwiedzających i wystawców.

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Solutions podczas XIII Banking Forum i IX Insurance Forum

12-13 kwietnia 2017

Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń - XIII Banking Forum i IX Insurance Forum. Działanie technologii IC Pen prezentujemy wraz z naszym partnerem - Microsoft

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Pen jako nowoczesna technologia w służbie medycyny

11 kwietnia 2017

IC Pen podczas konferencji: "Nowoczesne technologie w służbie medycyny" organizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Jakie są nowoczesne metody uwierzytelniania dokumentów w kontekście ustawy o Elektronicznej Dokumentacji Medycznej opowiadał Rafał Witkowski

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Solutions - Digital Experience Day Microsoft

31 marca 2017

Nasz pomysł na innowacyjny obieg dokumentów i digitalizacji danych przedstawiliśmy zgromadzonym podczas Digital Experience Day gościom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Konferencja Microsoft - var Sovia = new Tech();

29 marca 2017

Sesji CEO Microsoft - Satya Nadella - podczas var Sovia = new Tech(); na żywo przysłuchiwał się nasz zespół IT.

CZYTAJ WIĘCEJ

StartUp Poznań - 28.04.2017

27 marca 2017

Razem z Plus Jeden Poznań serdecznie zapraszamy na Startup Poznań 2017 - w programie m.in. panel dyskusyjny: "Najlepiej uczyć się na cudzych błędach, czyli o tym czego podczas biznesowej drogi nauczyli się twórcy jakdojade.pl, Qpony.pl, Legimi oraz IC Solutions"

CZYTAJ WIĘCEJ

Cyfrowa rewolucja z IC Penem - artykuł w Polish Market

21 marca 2017

Klika słów o cyfrowej rewolucji i IC Penie w marcowym wydaniu Polish Market - strona 48 - polecamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Wyróżnienie IC Pen w kampanii Bringing tech&science closer to people

7 marca 2017

Głosami internautów projekt IC Pen uzyskał wyróżnienie w kampanii Bringing tech&science closer to people w kategorii Elektronika!

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Solutions na Ogólnopolskim zjeździe użytkowników systemów CompuGroup Medical Polska

2 marca 2017

Podczas III Ogólnopolskiego zjazdu użytkowników systemów CGM omawiane były najnowsze trendy w informatyce medycznej oraz praktyczne konsekwencje wprowadzenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej.

CZYTAJ WIĘCEJ

O wyborach w USA i technologii IC Pen w INN Poland

08 lutego 2017

To dzięki polskim matematykom wiemy, że Trump został legalnie prezydentem USA - INN Poland

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Solutions na Microsoft Health Innovation Summit w Brukseli

31 stycznia - 1 lutego 2017

Microsoft wraz z wybranymi Partnerami prezentuje najnowsze trendy i technologie wspierające opiekę medyczną, m.in. system IC Pen, który optymalizuje obieg dokumentów w placówkach służby zdrowia.

CZYTAJ WIĘCEJ

O współpracy IC Solutions z PKO BP - wywiad

30 stycznia 2017

Przemysław Jesionowski o współpracy IC Solutions z PKO Bank Polski W jaki sposób długopisy cyfrowe usprawnią pracę placówek PKO BP - szczegóły już wkrótce.

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Solutions w programie MIT Enterprise Forum Poland i PKO BP

26 stycznia 2017

IC Solutions jednym ze zwycięzców II edycji programu akceleracyjnego MIT Enterprise Forum Poland, którego Partnerem Strategicznym jest PKO Bank Polski.

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Pen w artykule ImpactCee News

13 stycznia 2017

Bogna Haponiuk z ImpactCEE News o tworzeniu elektronicznych wersji dokumentów na papierze dzięki technologii IC Pen.

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Solutions jednym z 6 technologicznych startupów z Polski, które odniosły sukces

9 stycznia 2017

Nowy Rok rozpoczynamy wyróżnieniem IC Solutions w gronie polskich startupów, które odniosły sukces. Jakie inne firmy znalazły się w zestawieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wdrożenia IC Pen w 2016 - podsumowanie

31 grudnia 2016

W 2016 r. technologia IC Pen zoptymalizowała procesy w wielu organizacjach i przedsiębiorstwach w Polsce i za granicą. Z jakimi firmami IC Solutions rozpoczęło współpracę w mijającym roku?

CZYTAJ WIĘCEJ

Technologia IC Pen w Radiu Merkury

19 grudnia 2016

Zachęcamy do wysłuchania rozmowy Wojciecha Chmielewskiego "Trzecie Milenium" z Rafałem Witkowskim (Prezes IC Solutions) oraz Przemysławem Jesionowskim (Business Development Director). Co i kto stoi za rozwojem technologii IC Pen? Odpowiedzi w audycji Radia Merkury.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wyróżnienie w konkursie „i- Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski”

15 grudnia 2016

Wyróżnienie w Konkursie o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego "i-Wielkopolska - Innowacyjni dla Wielkopolski" dla firmy IC Solutions za technologię IC Pen.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy poznańskie startupy pomogą wyrwać polską gospodarkę z zastoju technologicznego?

9 grudnia 2016

Jak ważna dla młodych przedsiębiorców jest przestrzeń coworkingowa oraz współpraca z Miastem i jego wsparcie, mówił Rafał Witkowski, prezes IC Solutions

CZYTAJ WIĘCEJ

O historii firmy i planach na przyszłość - prezes Rafał Witkowski

5 grudnia 2016

"Żeby polska marka była tą marką, której inne firmy się boją." - o planach na przyszłość, prezes Rafał Witkowski

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Solutions w Europarlamencie

30 listopada 2016

Prezes IC Solutions - Rafał Witkowski - dzieli się swoim doświadczeniem rozwijania start-upu w Europarlamencie oraz bierze udział w debacie na temat stworzenia przyjaznego ekosystemu w Europie dla startupów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Start-Up Weekend - Bądź jak Steve Jobs, czyli z uczelni do biznesu

26 listopada 2016

Na Politechnice Poznańskiej IC Solutions zaprezentowało swoją technologię IC Pen oraz dzieliło się doświadczeniem biznesowym i radami dla młodych przedsiębiorców.

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Solutions na Kongresie 590

17-18 listopada 2016

Podczas Kongresu 590 działanie technologii IC Pen Pan Prezydent Andrzej Duda. IC Solutions wzięło również udział w Bitwie StartUpów.

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Pen podczas wyborów prezydenckich w USA

9 listopada 2016

Długopisy IC Pen z powodzeniem wspomogły obserwację OBWE podczas wyborów prezydenckich w USA.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Polski startup na straży wyborów prezydenckich w USA" - StartUp Poland

8 listopada 2016

O długopisach cyfrowych, które wspomogą pracę obserwatórów OBWE podczas wyborów prezydenckich opowiada Przemysław Jesionowski w wywiadzie dla StartUp Poland

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Pen w wydaniu "Mój Biznes" Gazety Wyborczej

24 października 2016

Polecamy artykuł w wydaniu "Mój Biznes" Gazety Wyborczej - o wyborach prezydenckich USA i polskiej technologii IC Pen

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Pen podczas Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw

10-12 października 2016

IC Solutions z rozwiązaniem IC Pen na Targach Biznes Expo i VI Europejskim Kongresie MŚP w Katowicach. Nasze stoisko odwiedził m.in. premier Jerzy Buzek.

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Pen najlepszym projektem Warsztatów Innowacyjnych Pomysłów ARP i PGNiG

5 października 2016

IC Pen najlepszym projektem odpowiadającym na wyzwania postawione przez PGNiG Obrót Detaliczny podczas Warsztatów Innowacyjnych Pomysłów organizowanych przez Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. i PGNiG

CZYTAJ WIĘCEJ

Wdrożenie systemu IC Pen w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II

28 września 2016

System IC Pen w kolejnym szpitalu! Długopisy cyfrowe będą używane przez lekarzy Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie - placówka od wielu lat utrzymuje się w czołówce, zarówno polskich jak i europejskich jednostek medycznych z uwagi na doskonałe osiągnięcia medyczne, jak również ogromne doświadczenia w cyfryzacji placówki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Internet of Things Poland 2016

22 - 23 września 2016

Prezes IC Solutions Rafał Witkowski wygłosił prelekcję: "IC Beacon - odwrotnie niż widzą to inni" podczas konferencji Internet of Things Poland 2016.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wielkopolski IoT - nowa jakość logistyki

23 września 2016

Na zaproszenie Ministerstwa Rozwoju oraz Instytutu Logistyki i Magazynowania IC Solutions uczestniczyło w warsztatach "Wielkopolski IoT - nowa jakość logistyki"

CZYTAJ WIĘCEJ

Podsumowanie wyborów w Rosji przez OBWE

19 września 2016

OBWE przedstawiło raport z podsumowaniem wyborów w Rosji. Dzięki technologii IC Pen konferencja prasowa prezentująca raport przez OBWE mogła się odbyć już dzień po wyborach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Startupy w Pałacu

13 września 2016

Na zaproszenie Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz Fundacji Startup Poland wzięliśmy udział w wydarzeniu "Startupy w Pałacu"

CZYTAJ WIĘCEJ

III Piknik z Wyobraźnią

3 września 2016

IC Solutions zostało partnerem Pikniku z Wyobraźnią – rodzinnej imprezy o charakterze naukowo-rozrywkowym organizowanej przez Poznański Park Naukowo- Technologiczny. Pośród eksperymentów naukowych, sportowych zabaw i zajęć plastycznych była również okazja, aby wypróbować działanie długopisów cyfrowych IC Pen, rozwiązując matematyczne łamigłówki i zagadki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Oferta pracy w IC Solutions - Programista .Net

26 sierpnia 2016

Poszukujemy osoby na stanowisko: Programista .Net. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@icsolutions.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Spotkanie z Ministrem Rozwoju Mateuszem Morawieckim

3 sierpnia 2016

IC Solutions na spotkaniu z Wicepremierem, Ministrem Rozwoju Mateuszem Morawieckim. Głównym tematem spotkania były założenia "Planu na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju''.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poznański Lider Przedsiębiorczości - Kampania reklamowa

22 lipca 2016

W Mieście Poznań ruszyła kampania promocyjna laureatów XIII edycji konkursu Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości - na przystankach pojawiły się plakaty przedstawiające wizerunki szefów firm, które w tym roku wygrały konkurs.

CZYTAJ WIĘCEJ

eIDAS - nowe przepisy regulujące m.in. podpis elektroniczny

18 lipca 2016

Podpis elektroniczny i usługi zaufania – nowe przepisy weszły w życie 1 lipca 2016 r. O zagadnieniach związanych z eIDAS i narzędziami identyfikacji elektronicznej, a także podpisie elektronicznym mówi Kajetan Wojsyk.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzień Biometrii w PKO Banku Polskim S.A.

13 lipca 2016

Dzień Biometrii pod patronatem Ministerstwa Rozwoju w centrali PKO Banku Polskiego. Jako jeden z trzech ekspertów, obok Fujitsu i Hitachi, prezentowaliśmy naszą propozycję wprowadzenia biometrycznej weryfikacji Klienta przy pomocy biometrycznego podpisu.

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Solutions podczas debaty: „Rola gospodarki i polskich przedsiębiorców w budowie marki kraju"

27 czerwca 2016

Przedstawiciele IC Solutions uczestniczyli w debacie „Rola gospodarki i polskich przedsiębiorców w budowie marki kraju" zorganizowanej przez Fundację Marka dla Polski w Sejmie RP. Ważny temat: W jaki sposób skutecznie promować polskie produkty i usługi?

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Pen w ING

24 czerwca 2016

Rozwiązanie IC Pen prezentowaliśmy w centrali ING Bank podczas corocznego spotkania kadry zarządzającej i pracowników. Naszym partnerem był Microsoft.

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Solutions w United Nations Global Compact!

16 czerwca 2016

IC Solutions zostało włączone do grona członków United Nations Global Compact! :) UN Global Compact jest największą na świecie inicjatywą na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu i wspierania zrównoważonego rozwoju - każdy z członków przyjmuje i stosuje w swojej działalności dziesięć zasad Global Compact.

CZYTAJ WIĘCEJ

Długopis cyfrowy w Domu Pomocy Społecznej "Syrena"

11 czerwca 2016

Jak długopis IC Pen sprawdza się w warszawskim Domu Pomocy Społecznej "Syrena"? Sprawdźcie!

CZYTAJ WIĘCEJ

E-zdrowie w województwie dolnośląskim

10 czerwca 2016

Już wkrótce uruchomione zostaną nabory wniosków o dofinansowanie dla Regionalnych Programów Operacyjnych. Unijne środki staną się szansą dla wielu jednostek medycznych na zinformatyzowanie placówek i wprowadzenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Tworzenie zgód pacjenta w formie elektronicznej

7-9 czerwca 2016

"W systemie dokumentacji medycznej istnieje kilka istotnych dokumentów, na których konieczny jest podpis pacjenta i to podpis wiarygodny oraz mający właściwe umocowanie prawne" - podaje rynekzdrowia.pl. Rozwiązanie tego problemu prezentowała firma IC Solutions podczas zjazdu Wielkopolskiego Związku Szpitali Powiatowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Pen dla eZdrowia oraz bezpieczeństwa w Służbie Zdrowia

2 czerwca 2016

Jak system IC Pen zaspokaja potrzeby eZdrowia i spełnia kryteria bezpieczeństwa w Służbie Zdrowia można było zobaczyć podczas konferencji CompuGroup Medical.

CZYTAJ WIĘCEJ

System IC Pen dla sektora Power&Utilities

24-25 maja 2016

Możliwości zastosowania długopisów cyfrowych w branży energetycznej zaprezentowano podczas konferencji P&U EBC organizowanej przez Microsoft

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Solutions na InfoShare 2016

17-20 maja 2016

InfoShare dla IC Solutions to oprócz ćwierć- i półfinałów InfoShare Startup Contest, także dwa dni prezentacji rozwiązania IC Pen podczas StartUp Expo i wiele owocnych rozmów z innymi uczestnikami

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Solutions zwycięzcą konkursu Innofirma - Parkowe Orły 2016

19 maja 2016

IC Solutions zdobywcą I miejsca w konkursie "Innofirma - Parkowe Orły 2016"! Stowarzyszenie Organizatorów Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości w Polsce uznało naszą firmę za przedsiębiorstwo o największym potencjale rozwojowym.

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Solutions w półfinałach InfoShare Startup Contest!

17 maja 2016

Nasz pitch zakwalifikował się do półfinału InfoShare Startup Contest!

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Solutions w TOP 30 na infoShare Startup Contest 2016

4 maja 2016

IC Solutions w TOP 30 na infoShare Startup Contest! 17 maja rozpocznie się walka o zwycięstwo. O Invisible Computing będziemy opowiadać w Gdańsku podczas infoShare 2016. https://infoshare.pl/startup-zone/

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Pen na Poznań Biznes Partner 2016

20 kwietnia 2016

Podczas wydarzenia Poznań Biznes Partner organizowanego przez Miasto Poznań w ramach Dni Przedsiębiorczości, swoją prelekcję o tym jak niewielki startup może wypłynąć na światowe rynki miał prezes IC Solutions Rafał Witkowski. Uczestnicy imprezy mogli wypróbować system IC Pen i wypełnić długopisem cyfrowym ankietę oceniającą organizację eventu.

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Solutions Liderem Przedsiębiorczości

19 kwietnia 2016

Tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości w kategorii StartUp został przyznany firmie IC Solutions. W imieniu Zarządu oraz Pracowników serdecznie dziękujemy za wyróżnienie i docenienie naszej pracy.

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Pen na SALMED 2016

12-14 kwietnia 2016

Od 12 do 14 kwietnia technologię IC Pen można było obejrzeć i wypróbować podczas Targów SALMED 2016 na stoisku Partnera IC Solutions - SI-Alma.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zapraszamy na Poznań Biznes Partner

8 kwietnia

Zapraszamy na wydarzenie Poznań Biznes Partner 20 kwietnia na MTP - jednym z prelegentów będzie założyciel IC Solutions - dr Rafał Witkowski. Każdy z uczestników eventu będzie mógł przy pomocy długopisów IC Pen wypełnić ankietę oceniającą organizację i tematykę wydarzenia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Instytut Morski w Gdańsku wdraża IC Pena

5 kwietnia 2016

IC Pen wypływa na szerokie morza! :) IC Solutions przeprowadza właśnie wdrożenie w Gdańsku, dzięki któremu wszystkie statki pływające po całym świecie, które dokują w Gdańsku, będą wyposażone w długopisy cyfrowe. Wdrożenie będzie trwało rok, zanim wszystkie statki zostaną wyposażone w łącznie ponad 100 długopisów.

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Pen dostępny na Węgrzech

31 marca 2016

Kolejny kraj wypróbuje IC Pena. Węgierskie szpitale, urzędy, szkoły mogą już zaopatrzyć się w nasz system IC Pen poprzez naszego węgierskiego przedstawiciela! Więcej informacji: www.digitalistoll.hu

CZYTAJ WIĘCEJ

IC Solutions na MedTrends 2016

18-19 marca 2016

W zeszłym roku IC Solutions zdobyło Grand Prix na konferencji MedTrends, w tym roku jako prelegent podczas sesji Warsztaty Start-Up podzieliło się swoimi osiągnięciami i zmianami, które zaszły w mijającym roku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Seminarium F5 Bridge to Excellence

15 marca 2016

Dr Rafał Witkowski - prezes zarządu IC Solutions wziął udział w networking na seminarium F5 Bridge to Excellence - w obszarze INNOWACJE/BADANIA I ROZWÓJ towarzyszył Jarogniewowi Podeszwie (Partner F5 Konsulting).

CZYTAJ WIĘCEJ

Prezentacja systemu - video

14 marca 2016

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji systemu IC Pen

CZYTAJ WIĘCEJ

Współpraca z Microsoftem

3 marca 2016

IC Solutions na spotkaniu z Donem Granthamem - Prezesem Microsoft odpowiedzialnym za region Europy Środkowo-Wschodniej. Zostaliśmy wybrani i zaproszeni jako jedna z 3 polskich firm do zaprezentowania swojej technologii.

CZYTAJ WIĘCEJ

Targi Kariera IT

20 lutego 2016

Na Targach Kariera IT swój wykład o zaletach Invisible Computing na przykładzie cyfroywch długopisów miał Prezes IC Solutions - Rafał Witkowski.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak łączyć biznes z nauką?

23 stycznia 2016

W Głosie Wielkopolskim można poczytać o tym, jak w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym tworzy się nauka i biznes, a także skąd się biorą ludzie roku.

CZYTAJ WIĘCEJ

KLIENCI

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła IIDSSEInstytut Morski Instytut Matki i DzieckaSzpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej w WarszawieMinisterstwo GospodarkiUAMMareco PolskaPracownia Testów Psychologicznych PTPNowe zdjęcieGerfin FinanseRegionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w KatowicachPolitechnika WrocławskaPOSUMCentrum Medyczne IMICareKlinika Chorób Wewnętrznych i Diabetologii przy Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w PoznaniuPneuhage - serwis oponGaleria MaltaGRAFMAJXX Forum TeleinformatykiQualimo Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła IIDSSEInstytut Morski Instytut Matki i DzieckaSzpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej w WarszawieMinisterstwo GospodarkiUAMMareco PolskaPracownia Testów Psychologicznych PTPNowe zdjęcieGerfin FinanseRegionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w KatowicachPolitechnika WrocławskaPOSUMCentrum Medyczne IMICareKlinika Chorób Wewnętrznych i Diabetologii przy Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w PoznaniuPneuhage - serwis oponGaleria MaltaGRAFMAJXX Forum TeleinformatykiQualimo Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła IIDSSEInstytut Morski Instytut Matki i DzieckaSzpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej w WarszawieMinisterstwo GospodarkiUAMMareco PolskaPracownia Testów Psychologicznych PTPNowe zdjęcieGerfin FinanseRegionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w KatowicachPolitechnika WrocławskaPOSUMCentrum Medyczne IMICareKlinika Chorób Wewnętrznych i Diabetologii przy Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w PoznaniuPneuhage - serwis oponGaleria MaltaGRAFMAJXX Forum TeleinformatykiQualimo

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ. DOTACJE NA INNOWACJE